Zaręczyny to wielka chwila w życiu dwójki zakochanych w sobie osób. Towarzysząca im radość będzie zapamiętana przez nich na całe życie. Dlatego warto zadbać o odpowiednią oprawę tego wydarzenia. Podpowiadamy, jak zaaranżować udane zaręczyny nad morzem. Mamy nadzieję, że tym samym zainspirujemy Was do którejś z naszych propozycji.

A może by tak zaręczyny na plaży?

Nie ukrywamy, że serwując Wam ciekawe pomysły na zaręczyny, zaczynamy od tych najprostszych. Oświadczyny na plaży, np. w blasku zachodzącego Słońca, to marzenie chyba każdej kobiety. Szum fal połączony z towarzyszącą temu wydarzeniu intymnością to połączenie, dzięki któremu łatwiej powiedzieć “Tak”.

Pomysł ten jest odpowiedni zarówno dla osób, które w większej grupie nie krępują się, jak i dla tych, którzy szukają (również na plaży) odrobiny prywatności.

Romantyczny rejs statkiem? Czemu nie?

A gdyby tak wybrać się na romantyczny rejs statkiem, w trakcie którego miałoby paść właśnie TO pytanie? Piękno Morza Bałtyckiego to idealna sceneria dla takich wydarzeń. Połączenie przepięknych widoków, szumu morza i wyjątkowego, bo nadmorskiego klimatu to idealne tło dla romantycznych uniesień.

A jeśli mamy już sugerować konkretne pomysły na zaręczyny, to zachęcamy do rejsów odbywających się wieczorem i umożliwiających obserwację zachodzącego Słońca.

Zaręczyny w Gdańsku

Nie jest tajemnicą, że Gdańsk (a zwłaszcza jego Starówka), to miejsce wręcz stworzone dla osób chcących wyznać sobie miłość na całe życie. W mieście znajduje się mnóstwo zabytków, które tworzą jego wyjątkowy klimat. Zaręczyny w Gdańsku to także doskonała propozycja dla tych zakochanych, którzy chcą mieć wszystko blisko siebie.

A to dlatego, że w pobliżu znajduje się mnóstwo restauracji (w tym nasza). W okolicy można zresztą nie tylko dobrze zjeść, ale też wypocząć po tak wyjątkowym i dla wielu osób stresującym dniu. Zaręczyny w restauracji nad morzem to wyjątkowa propozycja dla zakochanych.

A zorganizować zaręczyny w restauracji?

Nasza Restauracja Filharmonia znajduje się w sercu Gdańska. To idealne miejsce na rozpoczęcie wspólnego życia. Specjalnie dla Was możemy zorganizować mini przyjęcie, na którym oboje będziecie czuć się wyjątkowo.Restauracja Filharmonia znajduje się w zabytkowym, gdańskim budynku. Miejsce to tworzy wyjątkowy klimat, w którym z pewnością będziecie się czuć wyjątkowo.Dysponujemy kuchnią, która przygotowuje wyjątkowe, sezonowe potrawy. Nasze posiłki angażują zmysły smaku, dotyku i zapachu.Nasz obiekt jest doceniany przez czołowych krytyków świata kuchni. Nieprzypadkowo znalazł się on we francuskim przewodniku Gault Millau.

Zaręczyny w restauracji nad morzem to wyjątkowa okazja. A jeśli decydujecie się na zaręczyny w Gdańsku, to możecie być pewni, że oprócz samego morza, znajdziecie tu mnóstwo atrakcji, które jeszcze bardziej podkreślą wyjątkowy charakter chwili. Zapraszamy do rezerwacji. U nas z pewnością uczcicie ten jedyny w swoim rodzaju dzień.

Do zobaczenia w Gdańsku!

P.S. Organizujemy także romantyczne wesela w restauracji!