Sprawdź opinie o nas:

Referencje logo tripadvisor, opinie o Restauracji Filharmonia logo trójmiasto, opienie o Restauracji Filharmonia

Catering

na najwyższym poziomie

Restauracja Filharmonia oferuje catering przygotowany zgodnie z indywidualnymi preferencjami i oczekiwaniami naszych Klientów. Doświadczenie, pasja i rozbudowane zaplecze techniczne pozwala nam na przygotowanie cateringu o wysokiej jakości, z dbałością o każdy detal i spełniającego standardy, jakich przestrzegamy w naszej restauracji.

Catering przygotowany w naszej restauracji działającej na terenie Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz okolic – Bytów, Kościerzyna, Kartuzy, Słupsk) to propozycja na przyjęcia firmowe jak wigilie czy szkolenia i konferencje, studniówki, klasyczne przyjęcia koktailowe, spotkania przy grillu szczególnie lubiane w letnim okresie czy eleganckie bankiety, w trakcie których zadbamy o wykwintne jedzenie. Nowoczesny sprzęt oraz nasze zaplecze kuchenne umożliwia nam realizację kompleksową oferty na przyjęcia, spotkania i konferencje. Nasi klienci mogą więc powierzyć nam do realizacji nie tylko catering, ale także przygotowanie scenariusza udanej imprezy, efektowną aranżację wnętrz, stworzenie klimatu przez dobranie muzyki i oprawy artystycznej, aż po odpowiednie menu zgodne z życzeniami klientów oraz wyposażenie.

Restauracja Filharmonia zaprasza także do przygotowania imprez w efektownych wnętrach Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, gdzie mieści się 1200 osób. Wysoka jakość składników wykorzystywanych przez nas do przyrządzania jedzenia cateringowego, miła obsługa i pełna elastyczność pozwalają nam na zrealizowanie nawet najbardziej wyszukanych życzeń naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.