Wigilia firmowa to wyjątkowy czas, w którym pracownicy firmy spotykają się, aby wspólnie celebrować Boże Narodzenie. W takim przypadku nie ma nic lepszego niż wyjątkowa restauracja, która oferuje nie tylko pyszne jedzenie, ale także odpowiednią atmosferę. W Filharmonii Gdańskiej, która jest idealnym miejscem, na organizację wigilii firmowej.

Organizacja wigilii firmowej w Gdańsku

Nasza restauracja znajduje się w samym sercu Gdańska, w pięknej, zabytkowej kamienicy. Jednak Filharmonia zachwyca nie tylko swoją lokalizacją, ale przede wszystkim wysokim standardem usług, który oferujemy na co dzień. Nasi goście mogą podziwiać eleganckie wnętrza, w których każdy poczuje się wyjątkowo. Dla wigilijnego spotkania wynajmujemy całą salę o wybranej wielkości, w zależności od liczby pracowników.

Wigilia firmowa organizowana w restauracji Filharmonia Gdańska to nie tylko wyjątkowe miejsce, ale również unikalne doświadczenie kulinarne. Kucharze przygotowują specjalne menu zasiadane lub w formie bufetu. W naszych propozycjach znajdują się tradycyjne polskie potrawy takie jak karp, pierogi z kapustą i grzybami, barszcz czerwony czy łazanki z kapustą. Jednocześnie, staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb klientów, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Wigilia firmowa z obsługą Gdańsk

Wigilia firmowa Gdańsk to również wyjątkowa atmosfera. Restauracja urządzona jest w stylu nowoczesnym, ale jednocześnie eleganckim, co dodaje uroku temu wyjątkowemu wieczorowi. W restauracji dostępne są różne strefy, w tym przestronna sala główna, bar czy miejsce przy kominku, dzięki czemu realizujemy dowolne aranżacje i dostosowanie przestrzeni do potrzeb klientów. Poniżej znajdują się zdjęcia, przedstawiające przykładowy wygląd naszych sal podczas wigilii firmowych.

Pracownicy naszej restauracji dbają o każdy szczegół, zapewniając kompleksową obsługę gości od momentu przybycia do momentu opuszczenia restauracji. Dodatkowo oferujemy różnego rodzaju atrakcje, takie jak pokazy kulinarne czy degustacje win, które pozwolą na jeszcze lepsze poznanie się i integrację w gronie pracowników.

Wigilia firmowa Gdańsk i wyjątkowe menu

Organizacja wigilii firmowej w Gdańsku jak już wspomnieliśmy to wieczór pełen wspaniałych doświadczeń. W tym miejscu chcielibyśmy jako przykład, przedstawić jedną z naszych propozycji menu. W przypadku wigilii z kolacją sugerujemy państwu propozycje numer I składającej się z:

Zupy

– Barszcz czerwony z pasztecikiem

Dania głównego

– Pieczony filet z dorsza, aromatyczny sos z grzybów leśnych, ziemniaki puree, warzywa maślane

Deseru

– Sernik miodowo-cynamonowy, coulie malinowe

Do każdego zestawu podajemy również pieczywo, masło, gorące napoje wodę i kompoty. Dodatkowo nasi klienci mogą domówić do zestawu wina białe i czerwone, prezenty z własnymi wyrobami. Wyjątkową opcją jest organizacja przez nas muzyki na żywo – kolęd. Minimalna ilość gości, której wymagamy do zorganizowania wigilii, wynosi 20 osób. Do wyboru są sale na jednym z trzech poziomów restauracji z widokiem na Motławę i Gdańską starówkę.
Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów imprezy w naszym lokalu.